دپارتمان های تخصصی صنایع گاز تتیس

طراحی

تیم طراحی صنایع گاز تتیس مجموعه‌ای از مهندسین متخصص در حوزه طراحی قطعات صنعتی هستند که با تمرکز روی طراحی قطعات کنتور گاز در جهت تولید کنتورهای بینظیری قدم برداشته‌اند.

تولید قطعات

کلیه قطعات مورد نیاز کنتورگازهای تولیدی صنایع گاز تتیس تولید داخل کشور است. تمام قطعات در کارگاه های زیر مجموعه صنایع گاز تتیس تولید می‌شود و بدون هیچ واسطه‌ای به کارخانه تحویل داده می‌شود.

ساخت و مونتاژ

خط مونتاژ کارخانه به نحوی طراحی شده که ایستگاه های کنترل کیفیت مراحل مختلف کامل شدن کنتور را کنترل کرده و در نهایت یک کنتور با دقت بالا تحویل واحد کالیبراسیون و بسته بندی می‌شود.

قالب سازی

مجموعه قالب‌سازی صنایع گاز نور کویر با داشتن دستگاه‌ها و امکانات قالبسازی به طور کامل هرگونه تولید و توسعه فنی در راستای اهداف مجموعه را پشتیبانی می‌کند. در مجموعه قالب سازی دستگاه های اسپارک با ظرفیت‌های مختلف، دستگاه CNC، دستگاه تراش، دستگاه سنگ‌زنی و سایر ادوات لازم برای انجام قالبسازی‌های دقیق وجود دارد.

تست و کالیبراسیون

آزمایشگاه کالیبراسیون صنایع گاز تتیس پس از گذراندن بازرسی های دقیق و سنگین توسط مرکز کالیبراسیون مرجع سیستم های اندازه گیر گاز شرکت ملی گاز ایران مورد تأیید قرار گرفت و به عنوان یک قطب کالیبراسیون در کشور مشغول فعالیت است. ویژگی این دستگاه تمام اتومات بودن آن، استفاده از فشارسنج های دیجیتال برای هریک از جایگاه های کنتور و دقت بالای آن است.

تحقیق و توسعه

با توجه به تحصیلات مدیران مجموعه که مهندسان مکانیک و الکترونیک هستند تمام مراحل تولید و طراحی کنتور از پیش در نرم افزارهای پیشرفته طراحی، تحلیل و سپس اجرا گردیده است. این واحد هم اکنون بر روی راهکارهای محقق شدن چشم انداز شرکت برای هوشمند سازی و تولید کنتورهای سایز بزرگ کار می کند.

This post is also available in: English